Zagospodarowanie wody i ścieków

zagospodarowanie wody i sciekow zdjecie

Technika grzewcza

technika grzewcza zdjecie

Technika sanitarna

technika sanitarna zdjecie

Usługi

uslugi zdjecie

Grzejniki płytowe Kermi therm-x2

Grzejniki płytowe kermi to gwarancja najwyższej jakości w przystępnej cenie, są doskonałe w formie i funkcjonalności. Sprawdzą się one zarówno w nowo powstałych budynkach, jak i tych, które wymagają odnowienia instalacji cieplnej. Ich klasyczny wygląd dopasuje się do każdego pomieszczenia, a najwyższa jakość materiałów, które zostały użyte do jego stworzenia, daje gwarancję zadowolenia przez długie lata. W pełnej palecie wymiarów, odpowiednie do każdego pomieszczenia i pod każde zapotrzebowanie grzewcze. Ekonomiczne ciepło, również w wykonaniu higienicznym, przeznaczonym do pomieszczeń o zwiększonych wymaganiach, np. przychodnie, szpitale lub dla alergików.

Grzejniki kermi. Kermi grzejniki sprawdzą się zarówno w sypialni, salonie, pokoju dziecka jak i w przedpokoju. Możesz je zainstalować w praktycznie każdym pomieszczeniu, mając przy tym pewność, że zapewnią one odpowiedni komfort cieplny Tobie oraz Twoim najbliższym.
Bogaty wybór rozmiarów i typów sprawia, że grzejniki pokojowe z tej serii są w stanie pokryć każde zapotrzebowanie ciepła. Wysokość od 300 do 900 mm, długość od 400 do 3000 mm. Wykonanie jedno-, dwu- lub trzypłytowe.

• Ciśnienie robocze: 10,0 bar
• Ciśnienie próbne: 13,0 bar *Każdy grzejnik poddawany jest próbie szczelności.
• MOCOWANIE: Grzejnik jest mocowany do ściany czterema uchwytami mocującymi, grzejniki o długości pow. 1800 mm – sześcioma. Możliwe jest wyregulowanie grzejnika w pionie i poziomie.
• PRZYŁĄCZENIE: 4x gwint wewnętrzny G1/2"
• Certyfikacja wg normy DIN EN ISO 9001:2000 W komplecie: osłona górna (grill), dwie osłony boczne, dwa korki, odpowietrznik, komplet uchwytów ściennych.

Przydatne dokumenty: 

Grzejniki konwektorowe

Duże przeszklone powierzchnie należą do standardu w nowoczesnych biurach i mieszkaniach. Wynikający z tego przepływ zimnego powietrza może mieć jednak negatywny wpływ na klimat w pomieszczeniu. Pomocą służą w takim przypadku konwektory – niewielkie, kompaktowe i mocne.
Dzięki wysokiej mocy cieplnej i dobremu przewodnictwu konwektory tworzą niewidoczny ekran ochronny i zapobiegają rozchodzeniu się zimnego powietrza po pomieszczeniu. Ponadto, przyczyniają się do wyjątkowo krótkiego czasu nagrzewania pomieszczenia.
Wygięte, proste, kątowe, łączone – konwektory cechuje ogromna różnorodność kształtu, a przez to elastyczność zastosowań. Dzięki odpowiedniemu osprzętowi można nawet przekształcić je w ławkę lub parapet.
Dodatkową oszczędność energii może zapewnić niewidocznie umieszczony po tylnej stronie konwektora ekran chroniący przed wypromieniowaniem, który zmniejsza straty ciepła spowodowane przez przeszklone powierzchnie nawet o 80%

Kompaktowe, eleganckie, komfortowe. Idealne przed przeszklonymi powierzchniami okiennymi.
• Kompaktowe i wydajne
• Wersja z wbudowaną armaturą zaworową
• Indywidualne rozwiązania specjalnie dopasowanie do architektury
• Wersja ze zintegrowanym ekranem chroniącym przed wypromieniowaniem
• Wysokości 70–280 mm
• Długości 500–6000 mm

W ofercie Kermi występują :
Konwektor zaworowy KNV
Konwektor zaworowy KSV z ekranem chroniącym przed wypromieniowaniem ciepła
Zaworowy konwektor kompaktowy KKV
Konwektor KNN
Konwektor KSN

Konwektor kompaktowy KKN

Przydatne dokumenty: 

Konwektory kanałowe Ascotherm eco

Konwektory kanałowe Ascotherm eco to innowacyjne połączenie wyrafinowanej estetyki i najwyższej funkcjonalności w jednym systemie klimatyzacyjnym. W zależności od potrzeb: grzeje, chłodzi i działa jak wentylator. W szczególności przy dużych powierzchniach szklanych i przeszklonych drzwiach konwektory pozwalają uniknąć niechcianych podmuchów zimnego powietrza i zachować optymalną temperaturę, jak i wentylację. Produkt Ascotherm eco został wyróżniony nagrodą Plus X Award w 2014 roku.
Konwektory kanałowe cechują się:

• łatwym montażem
• najwyższą jakością
• elastycznością
• bogatą ofertą osprzętu dodatkowego
• efektywnością energetyczną

Dostępne modele:

Model KRN91 -Konwekcja naturalna
Model KRN92 - Konwekcja naturalna z przyłączem powietrza
Model KRN81 - Konwekcja wymuszona z wentylatorem poprzecznym
Modele KC261 / KC291 - Ogrzewanie i chłodzenie w systemie 2-przewodowym
Modele KC461 / KC491 - Ogrzewanie i chłodzenie w systemie 4-przewodowym

Przydatne dokumenty: 

Zaworowe ściany grzewcze Kermi

Niezależnie od wymagań projektowych zaworowe ściany grzewcze Kermi oferują rozwiązania przekonujące pod względem wizualnym i technicznym.
Zdecydowana i konsekwentna redukcja do kątów prostych i precyzyjnych linii. Płaskie wykonanie zapewnia ogromną moc grzewczą już przy niewielkich wymiarach.
Ponadto istnieją prawie nieograniczone możliwości precyzyjnego dopasowania do pomieszczenia i zapotrzebowania na ciepło.
W wersji pionowej – indywidualnie dostosowana powierzchnia grzewcza przeznaczona do stosowania m.in. w holach, na klatkach schodowych, w halach wejściowych, przedpokojach. Ściana w wersji poziomej doskonale zintegruje się z powierzchnią, którą mamy do zagospodarowania.
Wyjątkowa technika zaworowa Kermi z wbudowaną armaturą zaworową pozwala nie tylko optymalnie wykorzystać energię, zapewnia także wygodny sposób podłączenia od dołu.
Estetyczny wygląd, skrócony czas montażu i prosta instalacja. Szczególnie w ścianach grzewczych pionowych, w wersjach z podłączeniem środkowym. Oznacza to większą swobodę i bezpieczeństwo planowania.

Przydatne dokumenty: 

Grzejniki dekoracyjne i łazienkowe Kermi

Grzejniki dekoracyjne i łazienkowe firmy Kermi to innowacyjne rozwiązanie w zakresie techniki cieplnej oraz designerska forma przemyślana w każdym szczególe.Grzejniki gwarantują wysoki komfort cieplny i jednocześnie przekonują wyglądem..
W ofercie naszego sklepu posiadamy kaloryfery dekoracyjne, łazienkowe firmy Kermi m.in. modele: Ideos, Tabeo, Signo, Casteo, Credo Plus, Geneo Guadris, Asteo, Geneo Circle, Pateo,

Przydatne dokumenty: 

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w doborze urządzeń wod-kan-gaz-c.o., skontaktuj się z nami. Oferujemy szeroki zakres usług i produktów.
telefon ikona
Instalacje wewnętrzne
512 679 074
Instalacje zewnętrzne
510 277 257
pinezka ikona
Monbud
ul. Zakopiańska 77
32-031 Mogilany k/Krakowa