Zagospodarowanie wody i ścieków

zagospodarowanie wody i sciekow zdjecie

Technika grzewcza

technika grzewcza zdjecie

Technika sanitarna

technika sanitarna zdjecie

Usługi

uslugi zdjecie

Studnie wodomierzowe

Studnie wodomierzowe to mocno ożebrowane pierścieniami poziomymi oraz pionowymi zbiorniki, produkowane są w piecach metodą formowania rotacyjnego (rotomoulding) , które zapewnia: monolityczny i szczelny odlew, dużą wytrzymałość oraz bezawaryjną eksploatację. Studzienki powinny być lokalizowane poza pasami ruchu ciężkiego -ciągami komunikacyjnym i być łatwo dostępne do odczytu wodomierzy.

Urządzenia z serii SW-1000 znajdują zastosowanie w budowie głównych przyłączy wody w jednorodzinnym budownictwie mieszkaniowym. Studnia na życzenie klienta może być wyposażona w drabinkę aluminiową. Wersja standard jest wyposażona w odlewane stopnie złazowe w fazie produkcyjnej.

Studnie SW-600 są stosowane na terenach ogródków działkowych. Występuję w wersji surowej bez przyłączy lub może zostać wyposażona w zawory i konsole gotowe do montażu wodomierza. Całość instalacji wykonana jest na elastycznych złączach.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w doborze urządzeń wod-kan-gaz-c.o., skontaktuj się z nami. Oferujemy szeroki zakres usług i produktów.
telefon ikona
Instalacje wewnętrzne
512 679 074
Instalacje zewnętrzne
510 277 257
pinezka ikona
Monbud
ul. Zakopiańska 77
32-031 Mogilany k/Krakowa