Zagospodarowanie wody i ścieków

zagospodarowanie wody i sciekow zdjecie

Technika grzewcza

technika grzewcza zdjecie

Technika sanitarna

technika sanitarna zdjecie

Usługi

uslugi zdjecie

Zbiorniki na wody opadowe firmy Miciński

Zbiorniki firmy Miciński przeznaczone m.in do magazynowania wód opadowych wykonane z są laminatu poliestrowo-szklanego. Nowoczesny, opływowy kształt i mocna konstrukcja zbiorników sprawia, że są to produkty bardzo wytrzymałe, a jednocześnie niezwykle lekkie.

Zbiorniki są ekologiczne, są wytrzymałe oraz szczelne przez co są bezpieczne dla środowiska i spełniają wszelkie wymagane normy użytkowania.

Zbiorniki dostępne są w zróżnicowanych wielkościach dostosowanych do indywidualnych wymagań Klientów. Wszystkie zbiorniki posiadają specjalne przetłoczenia pozwalające na dowolne, szeregowe lub równoległe łączenie ze sobą dowolnej ich ilości oraz kombinacji.

Parametry techniczne zbiorników

tabela modeli
Przydatne dokumenty: 

Zbiorniki na wody opadowe firmy Kingspan

Zbiorniki są wykonane z odpornego polietylenu, są solidne i lekkie. Łatwa instalacja, prosta konserwacja i zautomatyzowane działanie -system odzyskiwania wody deszczowej Gamma został zaprojektowany tak, aby zapewnić właścicielowi domu rozwiązanie „zmontuj i zapomnij”, zapewniające automatyczne doprowadzanie odzyskanej wody deszczowej. System w dużym stopniu wykorzystuje rurociągi istniejące już w budynku i został opracowany tak, aby był jak najbardziej przyjazny dla użytkownika. Głównym wymogiem jest instalacja zbiornika na wodę deszczową z wewnętrzną pompą wybraną w zależności od natężenia przepływu ze zlewni powierzchni dachu i potrzeb danego gospodarstwa domowego.

Wykonany z odpornego polietylenu zbiornik jest solidny i lekki, co ułatwia jego obsługę i instalację. Łatwa instalacja, prosta konserwacja i zautomatyzowane działanie: system odzyskiwania wody deszczowej Gamma został zaprojektowany tak, aby zapewnić właścicielowi domu rozwiązanie „zmontuj i zapomnij”, zapewniające automatyczne doprowadzanie odzyskanej wody deszczowej. System w dużym stopniu wykorzystuje rurociągi istniejące już w budynku i został opracowany tak, aby był jak najbardziej przyjazny dla użytkownika. Głównym wymogiem jest instalacja zbiornika na wodę deszczową z wewnętrzną pompą wybraną w zależności od natężenia przepływu ze zlewni powierzchni dachu i potrzeb danego gospodarstwa domowego.

Kontroli podlegają takie urządzenia jak:
-Łatwy montaż i konserwacja.
-Zasada „zmontuj i zapomnij” zapewniająca automatyczne doprowadzanie odzyskanej wody.
-Płytki wykop – system Gamma opracowano z myślą o prostej instalacji w przystępnej cenie.
-Dostępna zasypka żwirowa – bez kosztownych wykopów i wywózki gruntu (w zależności od warunków terenu).*
-Zintegrowany filtr liści dostarczany w standardzie.
-Konstrukcja MDPE – urządzenie Gamma jest wykonane z trwałego polietylenu o średniej gęstości. Dzięki temu zbiornik ---Gamma jest lekki, wytrzymały i odporny na uszkodzenia.
-Pełna zgodność – zbiornik Gamma został poddany ocenie konstrukcji zgodnie z normą Unii Europejskiej EN 12566 Część 1 i jest całkowicie zgodny z normą BS 8515:2009.

Parametry techniczne zbiorników

tabela modeli

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w doborze urządzeń wod-kan-gaz-c.o., skontaktuj się z nami. Oferujemy szeroki zakres usług i produktów.
telefon ikona
Instalacje wewnętrzne
512 679 074
Instalacje zewnętrzne
510 277 257
pinezka ikona
Monbud
ul. Zakopiańska 77
32-031 Mogilany k/Krakowa