Zagospodarowanie wody i ścieków

zagospodarowanie wody i sciekow zdjecie

Technika grzewcza

technika grzewcza zdjecie

Technika sanitarna

technika sanitarna zdjecie

Usługi

uslugi zdjecie

Tunel drenarski firmy Gama Plastic

tabela modeli

Tunel drenarski jest przeznaczony do gromadzenia, rozsączania i filtracji wód opadowych oraz ścieków oczyszczonych po oczyszczalniach przydomowych jak i zbiorczych o większym zrzucie.

Mocna i zwarta konstrukcja oraz niewielkie gabaryty zapewniają dużą wytrzymałość na nacisk, pojemność magazynowania oraz różnorodność układania i zabudowy w gruncie naprzemiennie z takimi materiałami, jak: żwir lub keramzyt i geowłóknina.

Tunel jest monolityczny formowany z polietylenu metodą rotomouldingu w piecach przy wysokiej temperaturze. Tunel jest wyposażony w rurę PCV lub 160mm, która jest przystosowana do szybkich i trwałych połączeń.

Pakiet drenarski firmy Gama Plastic

tabela modeli

Pakiet drenarski jest przeznaczony do rozsączania i filtracji ścieków wstępnie oczyszczonych w osadnikach gnilnych lub po oczyszczalniach przydomowych typu SBR o większym zrzucie.

Mocna i zwarta konstrukcja oraz niewielkie gabaryty zapewniają dużą wytrzymałość na nacisk, pojemność magazynowania oraz dużą skuteczność oczyszczania ścieków.

Pakiet jest monolityczny formowany z polietylenu metodą rotomouldingu w piecach przy wysokiej temperaturze. Wypełnieniem pakietu jest materiał stosowany w złożach biologicznych AF 20/200 (200m2/m3) jest wyposażony w rurę PCV 110mm do szybkich i trwałych połączeń.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w doborze urządzeń wod-kan-gaz-c.o., skontaktuj się z nami. Oferujemy szeroki zakres usług i produktów.
telefon ikona
Instalacje wewnętrzne
512 679 074
Instalacje zewnętrzne
510 277 257
pinezka ikona
Monbud
ul. Zakopiańska 77
32-031 Mogilany k/Krakowa