Zagospodarowanie wody i ścieków

zagospodarowanie wody i sciekow zdjecie

Technika grzewcza

technika grzewcza zdjecie

Technika sanitarna

technika sanitarna zdjecie

Usługi

uslugi zdjecie

Separatory -zbiorniki przepływowe

Separatory firmy Miciński produkowane są z laminatu poliestrowo – szklanego, tzn. żywicy poliestrowej zbrojonej włóknem szklanym. Dzięki wykorzystaniu tego surowca, zbiorniki przepływowe charakteryzują się zarówno wyjątkową wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, jak i odpornością na wszelkiego rodzaju środki chemiczne oraz warunki atmosferyczne. Innowacyjna konstrukcja separatorów zapewnia im wysoką trwałość i niezawodność.

Separatory wykorzystywane jako osadniki gnilne, stanowią kluczowy element tradycyjnej przydomowej oczyszczalni ścieków. Mogą one działać zarówno z drenażem/tunelem/pakietem rozsączającym, jak i filtrem piaskowym czy złożem biologicznym.

Separatory zbudowane są z trzech komór, gdzie poszczególne komory stanowią: 1/2, 1/3 i 1/4 całkowitej pojemności. Komory połączone są otworami umieszczonymi w przegrodach na różnych wysokościach. Każda z komór posiada oddzielną studzienkę rewizyjno – wyciągową z pokrywą zabezpieczającą otwór. Wszystkie dostępne separatory spełniają surowe normy w zakresie bezpieczeństwa eksploatacji i ochrony środowiska. Ponadto uzyskały one aprobaty techniczne stwierdzające przydatność do stosowania w budownictwie.

Dostępne pojemności separatorów:
-zbiornik przepływowy 2000 l
-zbiornik przepływowy 3000 l
-zbiornik przepływowy 4000 l
-zbiornik przepływowy 6000 l
-zbiornik przepływowy 8000 l
-zbiornik przepływowy 11 000l
-studzienka rozdzielnia

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w doborze urządzeń wod-kan-gaz-c.o., skontaktuj się z nami. Oferujemy szeroki zakres usług i produktów.
telefon ikona
Instalacje wewnętrzne
512 679 074
Instalacje zewnętrzne
510 277 257
pinezka ikona
Monbud
ul. Zakopiańska 77
32-031 Mogilany k/Krakowa