Zagospodarowanie wody i ścieków

zagospodarowanie wody i sciekow zdjecie

Technika grzewcza

technika grzewcza zdjecie

Technika sanitarna

technika sanitarna zdjecie

Usługi

uslugi zdjecie

Domowy system odzyskiwania wody deszczowej Raintrap

Podziemne przydomowe zbiorniki od firmy Kingspan Klargester do magazynowania wody deszczowej z wewnętrzną pompą i filtrem mogą przechowywać duże ilości wody. Woda jest następnie wedle potrzeby pompowana pod stałym ciśnieniem do zraszacza lub węża ogrodowego. System Raintrap można stosować do podlewania ogrodu, zraszania upraw ogrodowych i mycia niewielkich pojazdów.

Parametry techniczne

tabela modeli

Komercyjny system odzyskiwania wody deszczowej Envireau

Rozwiązanie komercyjne Envireau od firmy Kingspan Klargester to w pełni zintegrowane systemy odzyskiwania wody deszczowej stosowane w szerokiej gamie obiektów komercyjnych.
Klient może cieszyć się pełną dowolnością w wyborze komponentów, gdyż system Envireau jest indywidualnie dostosowywany do każdego budynku i sposobu wykorzystania wody. Pojemność od 6 000 do 79 000 litrów w jednym zbiorniku . Możliwość połączenia wielu zbiorników w celu przyjęcia większych objętości wody oraz instalowania pod terenem uczęszczanym.

Parametry techniczne zbiorników

tabela modeli

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w doborze urządzeń wod-kan-gaz-c.o., skontaktuj się z nami. Oferujemy szeroki zakres usług i produktów.
telefon ikona
Instalacje wewnętrzne
512 679 074
Instalacje zewnętrzne
510 277 257
pinezka ikona
Monbud
ul. Zakopiańska 77
32-031 Mogilany k/Krakowa