Zagospodarowanie wody i ścieków

zagospodarowanie wody i sciekow zdjecie

Technika grzewcza

technika grzewcza zdjecie

Technika sanitarna

technika sanitarna zdjecie

Usługi

uslugi zdjecie

Komercyjne oczyszczalnie ścieków

W oczyszczalni komercyjnej BioDisc marki Kingspan zastosowano technologię opartą na obrotowych złożach biologicznych. Przez cały okres eksploatacji produktu urządzenie zapewnia nieprzerwanie wysoką wydajność i bezproblemowe oczyszczanie ścieków.

Opatentowane systemy dawkowania ścieków zapewniają optymalną wydajność dzięki wprowadzeniu równowagi hydrauliczne Dzięki temu przez urządzenie ścieki przepływają stałą, kontrolowaną prędkością, a błona biologiczna powstająca na złożu pracuje w optymalnych i stabilnych warunkach. Rozwiązanie pozwala maksymalizować efektywność oczyszczania.

Każda komercyjna oczyszczalnia BioDisc charakteryzuje się kompaktową budową pozwalającą dostosować produkt do szerokiej gamy zastosowań i wymogów dotyczących jakości oczyszczania. BioDisc został stworzony całkowicie na potrzeby rynku, zgodnie z międzynarodowymi normami, takimi jak EN 12566-3 (do 50 RLM) i EN 12255 (powyżej 50 RLM).

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w doborze urządzeń wod-kan-gaz-c.o., skontaktuj się z nami. Oferujemy szeroki zakres usług i produktów.
telefon ikona
Instalacje wewnętrzne
512 679 074
Instalacje zewnętrzne
510 277 257
pinezka ikona
Monbud
ul. Zakopiańska 77
32-031 Mogilany k/Krakowa